Юлія Снісаренко: «Музика, що була в моєму серці, відіграла свою роль»

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Творча людина бачить і відчуває світ по-іншому, зовсім в інших кольорах, вона особлива. Таким відкривається світ для Юлії Снісаренко, яка любить співати. Дівчина навчається на 4 курсі філології за спеціалізацією «Українська мова і література». Вона виступає на благодійних концертах і підтримує соціально важливі проекти університету та постійно проявляє свою громадську активність. Амбіціям Юлі та бажанню виступати на сцені можна тільки позаздрити.

- Юлю, із чого почалося твоє захоплення музикою та вокалом?

- Усе почалося з раннього дитинства, коли я під час виступу своєї сестри вибігла на сцену і почала їй підспівувати (мені було, здається, 3 роки). Я тоді навіть ще не дуже вміла розмовляти, але музика, що була в моєму серці, відіграла свою роль. Тож це історія про те, як менша сестра зірвала виступ старшій.

- Хтось із твоїх рідних пов’язаний з музикою?

- Насправді серйозно музикою в моїй сім'ї ніхто не займався. У дитинстві мене мотивувала сестра, яка співала у школі. Я завжди хотіла бути схожою на неї.

- Ти навчалася в музичній школі ?

- Ні, у музичній школі я не навчалася. Моєю музичною школою був Смілянський народний аматорський хор «Родовід». Наступного року буде ювілей - 10 років моєї хорової творчості. Є дуже багато цікавих історій про цей період мого життя, але розповім найцікавішу. Одного разу нас запросили виступити у музеї під відкритим небом Пирогово. Це був День Конституції, і, окрім виступу з хором, я мала виступати зі своїм рок-гуртом у себе вмісті. Після виступу в музеї в мене залишалося менше трьох годин, щоб доїхати на виступ групи. Якби Ви знали, як я підганяла спочатку весь хор (чисельністю 40 осіб), потім водія, нервувала, бо всюди були затори. І знаєте що? Я приїхала хвилина в хвилину, а концерт перенесли на годину. Тоді був дуже нервовий і веселий день.

- У яких конкурсах ти брала участь ?

- З тих, що найбільше запам'яталися, - це «Червона Рута», «Козацький шлях», «Цвіт Нації», «Мамина пісня». Але найцікавіше було, мабуть, на «Голосі країни». Там побачила справжні масштаби всеукраїнського конкурсу, справжню конкуренцію і справді нереальні таланти... З'явилася мотивація працювати більше і більше і більше.

- Чи бачиш ти своє майбутнє у вокальній справі?

- Звичайно, як і кожна творча людина, сподіваюся пов'язати своє життя з улюбленою справою. Якщо чесно, я не зазираю на великий часовий проміжок вперед, але наступні три-чотири роки планую активно брати участь у різноманітних конкурсах, фестивалях, а далі, в ідеалі, - моя співоча кар'єра стане синтезом справи для душі та гаманця.

- Які музичні напрями твої улюблені?

- У музиці я не вбачаю ніяких обмежень. Можна сказати, що мені, справді, подобається мало не все. Починаючи від української народної музики і закінчуючи альтернативним роком. Як і будь-яка дівчина, я обожнюю поп-музику, пісні про кохання. Люблю автентичні українські пісні, нашу культуру. Але я обожнюю рок. Мої улюбленці - гурт «Muse». Це британський гурт, чия музика надихає мене. Синтез ритмічних рокових партій і класичні вставки мене заворожують.

- Хто чи що тебе надихає у творчості?

- Моїм кумиром є Квітка Цісик, яка поза межами України розвивала українську пісню. Її голос надихає мене, змушує працювати над собою і розвивати українську пісню, адже зараз так мало саме справжньої української музики.

- Чи розвиваєшся ти як вокалістка за період навчання в університеті?

- Коли я вступила до університету, я отримала запрошення пройти прослуховування до університетського ансамблю "Жива Музика". Протягом двох років я була учасницею цього ансамблю. У нас був суворий наставник, але те, що він зробив з моїм голосом, не вдавалося нікому. Мій голос став якраз таким, яким я завжди хотіла його чути. Дуже вдячна Рибаку Анатолію Леонідовичу за навички і досвід.

- Якби тобі довелося відмовитися від хобі, яким був би твій вибір?

- Я вважаю себе дуже сімейною людиною, тож сім’я у мене у пріоритеті. Але поряд із цим я хочу досягти успіху у виконанні пісень. Я вважаю, що завжди можна знайти компроміс і ні від чого не треба відмовлятися.

Автор: Лисогор Вікторія

Фото вязто із соціальної мережі Instagram

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I