Христина Делікатна (Вертипорох): «Якщо говорити про те, як я прийшла до того, що маю зараз, то все простісінько, як двері, – я була собою»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Світ не стоїть на місці: з’являються все нові й нові його грані. І навіть перелік хобі урізноманітнюється завдяки технічному розвитку. Блогінг відносно нове хобі, але досить популярне серед молоді. Називатися блогером можуть всі, а ось вмінням привернути увагу глядачів та завоювати їхню любов володіє не кожен. Христина Делікатна – студентка 3-Ж курсу нашого інституту та популярна інста-блогерка. Пише дівчина на різні теми пізнавального та розважального характеру. Дівчина створює світлини, які можна використовували як заставку для робочого столу.

– Коли і чому ти вирішила вести свій блог в «Instagram»?

– Я досі не вважаю свій профіль блогом. Бо коли кажуть, що ти блогер, то здебільшого мають на увазі, що ти нічого в житті не робиш, окрім того, як в «Instagram» «тицяєш». Але для зручності можемо й так назвати. Тож почала я давненько. Мабуть, у 2014 році. Тоді мене прямо-таки змусив зареєструватися мій коханий. А там само якось пішло-поїхало через любов до мобільної фотографії та написання текстів.

– Наскільки складно було реалізовувати цю ідею?

– Усі складнощі в людях, які оточують тебе, покладають якісь великі надії на твій профіль або навпаки постійно дістають, поливають брудом тощо. Це подолати неможливо. Завжди будуть якісь нові проблеми. Усе інше не складно, а головне – побільше читати про нові методи написання текстів, опановувати «фішечки» в обробці, застосовувати їх.

– Що тебе надихає на написання постів?

– Моє життя! Я пишу про все, що бачу і відчуваю. Можу подивитися вранці на чашку чаю і така «О бінго!». І якась ідея для нового посту одразу з’явиться.

– Яка твоя інста-мрія?

– Щоб люди, яким не подобається моя сторінка, відписувалися і забували тебе назавжди. Не продовжували відслідковувати, що відбувається у профілі та намагалися усіляко дістати залишки твоїх нервів.

– Що допомогло тобі стати популярною інста-блогеркою?

– Не знаю, чи популярною, і не знаю, чи корисною. Але якщо говорити про те, як я прийшла до того, що маю зараз, то все простісінько, як двері, – я була собою. Писала й говорила, що справді думаю, показувала, що відчуваю, ділилася тим, що мені допомагало в житті.

– Чи є теми, про які ти ніколи не напишеш на своїй сторінці?

– Релігія і політика. Я в них не компетентна, а розводити полеміку заради високого рейтингу публікації я не люблю.

– Чи є у тебе улюблений блогер ?

– Один-єдиний. Це Таня Пренткович. Приклад мами і майже ідеалу сучасної жінки. Стежу за її життям від історії до історії, читаю кожнісінький пост – дуже все подобається!

– Чи купувала ти якісь інста-пропозиції для розкрутки сторінки?

– У минулому році витрачалася на таргетовану рекламу. Але вона не завжди приносила потрібний результат, тому я облишила цей метод. Круті пости, які розлітаються поміж користувачами, – ось найкраща реклама.

– Якби тобі довелося відмовитися від хобі, яким був би твій вибір?

– Мабуть, я професійно зайнялася б фотографією. Поклала б свій телефон і взяла до рук Canon 7D, крутила б усі можливі кнопочки і засиджувалася б у «Lightroom», допоки не виходили б ті кадри, від яких аж подих захоплює!

Автор: Лисогор Вікторія

Фото вязто із соціальної мережі Instagram

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I