Есе про вічне

Оцініть матеріал!
(16 голосів)

Хтось мені сказав досить мудру річ: коли чоловік не знає, що робити з жінкою, він пропонує їй гроші.Чим відрізняється система роботи сайтів знайомств та інтернет-магазинів? Нічим. Установи собі ціну і працюй на клієнта. А клієнти, ну так собі, пересічні, а хочуть усе, як у порнофільмах. Псевдоодинаків існує маса. І ця маса не тоне. Однак є ті самі одновідсоткові душі, які шукають споріднену. Або ті, як у народі кажуть, що мають серотонін у надлишку, тобтолюбов.

Якщо здається, що, побачивши симпатичного хлопця чи дівчину, на вас відразу ж зійшла дивовижна магія та ви закохалися, то в мене є для вас новина — ви не закохалися, а відчули впевненість у тому, що ця людина має відповідний ген для вашого майбутнього спільного потомства. Статевий потяг означає сумісність для продовження роду. А це є первісний інстинкт кожної живої істоти.

Якщо у фауні самці, щоб заманити й зачарувати самку, співають гарні пісні, надриваючи горло, або танцюють шлюбний танець, то в нашому суспільстві хлопці просто надсилають дівчатам свою чоловічу принаду, а дівчата демонструють груди. І не тільки. Як повелося, деякі хлопці хочуть уваги заради сексу, а ось дівчата схильні шукати собі спонсора. Спливаючі віконця, куди не плюнь. Маркетингові стосунки на кожному кроці. Крауд-маркетинг, PR-менеджмент, а далі йде збут товару по оцінці веб-дизайну та інші нісенітниці, пов'язані з контекстною рекламою. Аудиторія, розміщення — неважливо. Головне — не нарватися на цілий букет спаму.

Отже, любов — це явище, якого сильно прагнеш, але так і не знаходиш. Це вищий ступінь ейфорії. Вона спадає, коли ти отримуєш бажане. Сайти знайомств — тепер магазин із широким вибором одноразових товарів. А коли людина не знає, що робити з іншою людиною — шукає заміну, яка не завжди є відповідною.

Однак потяг існує, без гравітації тут ніяк не обійтися, безумовно. Як тільки-но бачиш, що місце, до якого тебе так і притягує, — це м'яка, зручна, тепла постіль, тобі хочеться пірнути під ковдру, не роздягаючись. Підсвідомий сигнал є, що ліжко — це відпочинок.

Не будеш же ти кидатися на асфальт із криком: ОСЬ ТЕПЕР Я ВИСПЛЮСЬ!

Розіб'єш лоба, наб’єш коліна й діти будуть у тебе негарні й не дуже розумні.

Магістрантка 2-М курсу Ольга Федорчук

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper