Secale cornutum або паразитні гриби

Оцініть матеріал!
(14 голосів)

У дитинстві нам подобалося, коли поганців перемагали добрі сили. Читаючи нам казки з гарним кінцем, батьки виховували в нас почуття справедливості й розуміння добра і зла. Виростаючи, ми чітко розділяли світ на добрих і поганих, остерігалися тих, хто не схожий на нас, боялися тих, хто не побоювався це демонструвати. А потім ми виростаємо і дехто з нас перетворюється на тих, з ким батьки нам забороняли спілкуватися.

 

Серійні вбивці. Маніяки. Ґвалтівники. Педофіли. Колекціонери. Усі вони психопати.

Вони самозакохані, не мають почуття сорому, обожнюють управляти іншими та не визнають чужої думки. Деякі люди звикли вважати їх харизматичними особистостями. Не прив’язані до жодної людини емоцією, вони мають конкретні цілі й не звертають уваги на юридичні, фінансові та особисті проблеми. Вони мають мету, однак не завжди знають, що саме потрібно для її досягнення. І тому часто-густо їхні плани потерпають невдач.

Слабі та вразливі – найулюбленіші їхні жертви. Мені це дещо нагадує. А вам? Пригадаємо кілька прикладів.

Суспільство.

Один починає страждати неконтрольованими нападами сміху. Він не сподівається на розуміння оточуючих, бо сам не знає, що це таке. Батьки не надто дбайливо про нього піклувалися в дитинстві, а друзів він не мав, бо не вмів довіряти. Відтоді він наодинці зі своїм сміхом. Адже має завжди сміятися, повинен бути завжди щасливим. А потім він танцює в громадському туалеті після того як скоїв перше подвійне вбивство. Інші дістають зброю нелегально, приходять до школи і влаштовують стрілянину навпомацки, а потім пускають кулі в себе.

Ще один починає існувати у якості піддослідного кролика. Він стає першим унікальним «множинним» випадком у психіатрії. Ми щодня бачимо, як подібні люди відділяються від загальноприйнятого суспільства та створюють власне. Теорія хаосу, яку розкривав колись Чак Паланік, уже знаходить своє місце в стаді паршивих овець.

Якщо усе, чого вони торкаються, перетворюється на пилюку, тоді чому б не створити дійсно корисне, але не менш руйнівне суспільство? Якщо людство й так на межі знищення, то чому б не наблизити його кінець? Колапс усередині загальновизнаного натовпу, де соціопати борються за очищення моралі.

Усюди стверджують, що всьому зло – це зброя. В Америці її можна знайти чи не в кожного громадянина під подушкою. Однак завдяки цьому влада продовжує відмивати гроші. В усьому винні наркотики, фільми, відеоігри, але не суспільство. Ні. Воно наставляє на путь істини та мотивує до кращого! Суспільство починається з батьків, але ж у чому вони, бідні, винуваті? То все чехарда. Треба блокувати порно-сайти й забороняти інтернет, бо від нього усе зло. Тепер експертами стали користувачі усіляких форумів і соціальних мереж. Заходиш у коментарі під якоюсь цитаткою Чикатило і розумієш, що експерти від Чикатило далеко не пішли: одні хочуть його порубати на м’ясо, інші хочуть розстріляти, ще одні – катувати, поки не захлинеться кров’ю. Ні-ні, люди завжди бажають лише добра. Просто такі, як Чикатило, не повинні жити.

У цьому клятому світі тригером може стати все, що завгодно. Громадськість завжди стає на диби після таких гучних заяв, усіляко конструктивно критикують та розпиляють заборони.

Кожен із них вплутаний у це. Вони розростаються грибком під нашою черепною коробкою, вселяючи думку про те, що винувате щось інше. Цей грибок містить сильні алкалоїди. Якщо вживати їх у помірній дозі, то вони спричиняють галюцинації, які забирають страх, утамовують нервові розлади та вгамовують мігрень. Якщо переборщити – кінець.

Суспільство власноруч створює собі монстрів.

Пасивна агресія спрямована на підживлювання жаги до власної смерті.

Коли хтось довгий час борсається в багнюці, живе в розбещеності та занедбаності, у повній деградації розуму і духу, то мимоволі сам стає таким.

А собі подібних не винищують.

Магістрантка 2-М курсу Ольга Федорчук

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper