Красивий – це особливий

Оцініть матеріал!
(15 голосів)

Спотворена оцінка дійсності призводить до несподіваних наслідків. Той, хто мовчить – не обов’язково дурний. Той, хто багато базікає – не завжди розумний. Уловив сенс?

Красивим людям підвладні всі земні стихії. Вони зможуть багато чого досягти. Нагадує гарний початок дуже поганої книги. Вони вміло зображують скромника та ніколи не втрачають можливості продемонструвати свого внутрішнього метросексуала. Вони завжди доброзичливі й готові допомогти. Товариськість, слизький лоск, спокійний і впевнений баритон. Вони не знають, що таке самотність, адже встигли врости в оточення наївних овець, які вважають, що саме такий вигляд має ідеальна людина.

Вони не знають, що таке турбулентність. Ремені безпеки вони розстібають, як щось природою закладене. Коли вони виходять на сцену, прожектори сліплять їм очі. Вони й гадки не мають, що відбувається там, унизу, у заповненому людьми залі. Вони зосереджені на власній персоні, як той справжній психопат із трибуни. Це дає їм впевненість у власних діях і словах. Чим більш ти необізнаний, тим більше захищений. Однак варто лише перестати їх слухати, вони обурюються.

Вони розуміються на рекламі. Їхня посмішка ширша за всі інуючі. Вони вміло використовують її, як один із засобів маніпуляції, впливаючи на чужий настрій і рішення. Часом вона буває настільки заразливою, що ти тижнями не можеш викинути її з голови. Якщо не побачиш її знову, то просто помреш. Немов набридлива пісня, вона крутиться в голові щодня й нічим її перебити. І те, й інше незабаром викликає блаженство. Посмішка — ейфорію, а пісня, з часом — екстаз.

Вони діють як магніт для недосконалих істот. Для деяких вони занадто яскраві й талановиті, для інших — явище, яким хочеться заволодіти негайно. Третього для них просто не існує. Вони — сама заздрість і розбрат. Ревнощі та глибокий відчай.

Їм подобається увага, а коли її бракує, волосся на собі рвуть, щоб дістати ще одну дозу. А коли вони послизнуться та впадуть, їм допоможуть піднятися та ще й поспівчувають. З ким не буває. Оступляться — усе пробачать. Адже красива людина, значить, хороша. Красивий, значить, успішний.

Однак ніхто не знає, що приходячи додому, вони знімають свою шкурку, вішають її на гачок у ванній і бачать у дзеркалі нещасного скупого гобліна. Чим більше його нахвалюють, тим жадібніше стає його егоцентричність.

Скромники. Розумники. Справжнісінькі мудаки.

Магістрантка 2-М курсу Ольга Федорчук

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper