Любов за статевою ознакою

Оцініть матеріал!
(15 голосів)

Нетрадиційні погляди на особисте життя – це особлива ерогенна зона суспільства. У дитинстві батьки не всім розповідали, на що схожа справжня любов. Вони лише показували свій приклад. Так з’являється ідеал майбутньої сім'ї їхньої дитини. Тому, підростаючи, вона починає сприймати її так само. Жінка без чоловіка — стара діва. Чоловік без дружини — невдаха й слинько. Ніхто ніколи не говорив про нормальність самотності або про право вибору партнера. Не існує в світі закону про заборону взаємного потягу. Є тільки суб'єктивна оцінка загальноприйнятого натовпу, яку завжди вважали еталоном наслідування. І неважливо, хто кого бє, важливо, що вони є одне в одного.

 

Нав'язування рамок дозволеності є своєрідним методом контролю. Зачекайте-но, хіба ми про релігію? Це справа всього, що коли-небудь стосувалося нашої свідомісті й усвідомлення того, що відбувається довкола, дається нам інколи дуже туго. Ми відчуваємо себе уразливими, незахищеними, тож стаємо агресивними, злими та заздрісними. Частіше тому, що, дивлячись на життя інших, в нас пробуджується лють, бо ми не можемо собі дозволити жити ТАК САМО. Ми стали підконтрольними лабораторними щурятами, які думають, що їхня доля залежить від рішення якогось допитливого дослідника. Ми зводимо кордони та катуємо себе, бо боїмося вийти за межі, відчайдушно дряпаючи скляні стіни, крізь які видно абсолютно все. Навіть вихід. Але ми чаїмося в куточку та чекаємо, коли велика рука потягнеться за нами й подарує полегшення. Адже змиритися з неминучим стає набагато легше, коли все вирішують за нас. Та й жити стає простіше, коли наше життя нам не належить.

Заручники власного існування. Як вам?

За нас вирішили наше майбутнє. Ось тобі чоловік, якщо за статевою ознакою ти жінка. Ось тобі дружина, якщо за статевою ознакою ти – чоловік. Запліднюйтеся, тому що планета ще не до кінця перенаселена. Вона ще не зовсім загнила від людської недбалості. Людській расі потрібно вижити, людство має панувати над іншим життям, адже людство – творіння Боже.

Любов знецінена. Її розрізняють тільки за статевою ознакою. Стоять з іконами на Хрещатику, проголошуючи її сатанинським розбратом, а сталеві вставки на черевиках погрожують розбити обличчя. Суспільство, ніби немовля, таке ж зморщене, неусвідомлене й волає, тільки-но з'явившись на світ, коли вперше чує незнайомі пронизливі звуки.

Некероване існування застарілих життєвих установок вимагає сексуальної революції. Чим масштабніше вона розгортається, тим більше на світ з'являється волаючих немовлят. І після цього жінок сміють засуджувати за те, що вони не хочуть мати дітей, стояти цілодобово біля плити та до блиску вилизувати підлогу. Тоді чоловіків знецінюють, маніпулюють найбільш швидким сперматозоїдом, перетворюючи чоловічу гідність на вішак для речей.

Якщо протилежним статям так складно ужитися разом, то, може, їм буде набагато комфортніше із собі подібною? Однак, кому яке до цього діло?

Магістрантка 2-М курсу Ольга Федорчук

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper