Мовчання ягнят як суспільний рецидив

Оцініть матеріал!
(19 голосів)

Проектування власних комплексів на інших людей, як особистий сорт героїну. Залежність – улюблений стан кожної людини, що населяє цю планету. Стосунки, алкоголь, адреналін і влада. Влада, яку, як людині здається, вона схопила, як бога за бороду, п'янить і засліплює очі.

У світі існує безліч дзеркал, але тільки одне може достовірно описати справжню людину. Воно знаходиться на виставці в зоопарку Бронкса.

Якщо людина й хижак, то неохайний. Як правило, у гієн немає звички чистити зуби, останки переможених ще довго зберігаються в щілинах. Своєрідний трофей, що змушує інших трястися від жаху. Вони радо демонструють його, як нагадування про те, що буде, якщо кому-небудь прийде в голову повстати проти ватажка.

А є такі, хто став жертвою іншого домінанта й намагаються самоствердитися, зриваючись на інших. Вони настільки заблукали в мережі власних упереджень, що навіть думки здаються їм суцільним лабіринтом. Тим, де живе Мінотавр – пастка й водночас можливість погеройствувати. Відбити свою самооцінку, знищену кимось іншим.

Пасивно-агресивний або активно-агресивний вовк зривається на ягнятах у період загострення власного внутрішнього конфлікту. Ягнята ж не можуть або не хочуть утікати. Деякі обирають терпіти знущання, бо переконані, що дійсно в минулому вчинили неправильно, що заслуговують на покарання. Інші роблять марні спроби боротися, від чого страждають ще сильніше. Третім просто подобається те, що з ними роблять.

Маніпуляція свідомістю – підкорення в чистому вигляді. Вовки полюбляють діяти самотужки. Смикаючи за ниточки, вони усіляко впливають на емоції привітними дотиками, щоб жертва відчула себе у безпеці. Вони пробираються крізь незахищену шпаринку підсвідомості, заволодівають думками й посилюють там страх. Такі хижаки балансують на лезі ножа, вдаючи майстерного мисливця. Згодом відверто залякують, плюються сарказмом, обмежують і пригнічують гідність. Далі виникає газлайтінг – небезпека та навіювання думки про власну нікчемність.

Той, хто завжди стверджував, мовляв, життя розсудить, життя покаже – нісенітниці. Жертва насилля будь-якої форми не знайде спокою, поки жива і все пам'ятає. Організована помста – небезпечна помста. Ягнята показують зуби та вгризаються вовкові в шию.

Сестри Хачатурян вбили власного батька. Їх затаврували, осоромили, зацькували. Нікому не подобається копати глибше, тому що це відбирає надто багато сил та енергії. Носії абсолютного розладу інтелектуального порядку. А як виявилося, дочки вбили батька після багаторічного насилля з його боку, через постійні погрози та сексуальні домагання.

Вегетативний стан, у якому зобов'язані перебувати жертви своїх катів, пустить коріння і дасть свої плоди. Всесвітній баланс ніколи не відновиться, у світі стане ще на одного руйнівника більше. Тільки сенс у тому, що біологічна смерть – це миттєвий процес, а психологічна – періодична ремісія, на зміну якій завжди приходить рецидив з непередбачуваними наслідками.

Магістрантка 2-М курсу Ольга Федорчук

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper