Утопія для лузерів

Оцініть матеріал!
(18 голосів)

Ти починаєш ненавидіти себе за зайву шоколадку. За зайву упаковку цукерок. За зайву тарілку яєчні і від ненависті до себе біжиш в туалет. Сунеш в рот два пальці і прочищаєш мозок. Ти не лузер. Ти у відчаї.

Ласкаво просимо у твою кімнату паніки.

Тут, як і у всіх звичайних кімнатах, є чотири стіни і стеля.

В одному кутку, мало не згорнувшись калачиком, ховаючи обличчя в долонях, ридає Ненависть до Себе. У другому, притулившись спиною до стіни, із роздратуванням цокаючи язиком, милується своїм манікюром Поганий Характер. У третьому, власне, ти, з факелом в одній руці та з подорожником — в іншій. Стоїш і думаєш, до кого першого підійти, щоб його прикласти?

Що уособлюєш ти?

Що ж, напевно, Страх. Немов натертий мозоль, пульсуєш від несамовитості та ось-ось луснеш від нерішучості зробити крок назустріч будь-чому. Казала тобі пітьма: якщо будеш дуже довго в мене вдивлятися, то не отримаєш цукерки. Тому тобі й потрібен факел, щоб встромити його темряві в око на випадок, якщо їй знову захочеться тебе подражнити.

Усвідомлення того, хто саме з них потребує подорожника, прийшло відразу. Цей прищавий важкоатлет. Ти ляскаєш подорожником по лобі Поганому Характеру, а потім, добре поміркувавши над тим, що саме забирає в тебе більше енергії, тицяєш факелом в око Ненависті до Себе.

Наступна зупинка — Лузервільд, місце, куди потрапляють відчайдушні ... точніше сказати, зневірені. Першому гравцеві піти до біса, тому що справу беруть у свої руки останні, лузери цього життя. Вони топлять флешки в склянці з водою, проливають чай на комп'ютерну клавіатуру, навчаються на факультетах, що обіцяють блискуче майбутнє.

Лузервільд — це місце, де кожен, як удома, у безпеці, тому що там нікому не пощастить більше, ніж тобі. Там ні в кого не здійсняться твої мрії, тому що в тебе їх просто немає. Там не кожен сам за себе, а спеціальною драбинкою дурників. Тримаються разом тому, що таким потрібно триматися разом, інакше до чого все це, скажи мені?

Лузервільд — це місце, де всі один одного знають і дружать громадами. Вони ніколи не займаються саморуйнуванням лише тому, що відчувають рівність. Упевненість і сміливість їхніх вчинків дійсно заворожує. Вони ніколи не думають, а що скажуть інші. Вони просто знають, що потрібно постаратися, щоб залишитися в Лузервільді якомога довше.

Найголовніше, що квитки туди безкоштовні та всі ведуть в один кінець. Хіба не чудово?

Там до біса смачні пончики і булочки з корицею. Найміцніша кава і непорушні обіцянки, тому що їх ніколи не дають. Тут немає місця для завищених очікувань, для вразливості чийогось самолюбства, немає дурних амбіцій. Тут усе таке, яким здається на перший погляд. Тут можна бути ким завгодно.

Однак ти продовжуєш себе ненавидіти за те, хто ти є. Який з тебе лузер?

Магістрантка 2-М курсу Ольга Федорчук

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper