Світ може змінити навіть одна людина

Оцініть матеріал!
(24 голосів)

Ти завжди думав про кінець світу та уявляв, що саме ти будеш єдиною живою істотою, якій вдасться вижити. Ти вже знаєш, як будеш перемагати різних страшних і потворних істот: зомбі, прибульців, найрізноманітніших тварюк, які тільки можуть існувати у твоїй уяві. Обитель зла стане рідним домом, а всі ті, хто були для тебе коханими, — помруть болісною смертю. І ти мститимешся, шукаючи корінь усього зла та виберешся з цього бездонного пекла уцілілим. Бо ти обраний.

 

Насправді, ти усього лише частина симуляції. А екологічна проблема — добре продуманий план дій з управління світом. На сході війна, в океанах — тонни пластикового сміття. Найпрекрасніші творіння еволюції, тобто тварини, змушені пускати по жилах нафту й задихатися в поліетилені.

Біологічна катастрофа людства полягає в генній мутації. Усі винайдені технології спрощують життя настільки, наскільки можливо. Вони — наслідок ліні. Люди свого роду переродки, і носять у собі ген руйнівника. У когось мутація проявляється гостро, комусь потрібен певний тригер, поштовх, провокація. Світ у небезпеці? Його потрібно врятувати!

Лондон страждає від чуми? Спалімо його! Китайські медики не зволікають, створюють біохімічну зброю проти ракової пухлини, і незабаром вона добре послугує урядові або комусь Вище. Нас чекає великий потоп або, як там його називають, друге пришестя. Неважливо, що станеться, ніхто не буде готовий до такого. І ти, хто думав, що всіх розумніший, помреш перший.

Світ — зброя з холодним руків’ям. Зброя із самого початку не несе в собі анічогісінько. Вона просто існує. Однак той, кому Світ потрапляє до рук, обходиться з ним украй недбало. І вогонь спалахує. І горить не тільки Лондон, а й адекватне сприйняття того, що відбувається. Деякі вчинки доведені до абсурду — катастрофа людства залежить від ненависті до Себе, а особистісна — виключно від ухвалених рішень Зверху. Так утворюються синдикати зі знищення особистості. Так з'являються соціальні мережі. Технічне знаряддя тортур і вимушеної витримки. Одні вміло ним користуються, заробляючи гроші та популярність, інші, відчуваючи власну неповноцінність і нікчемність, випробовують чужий ментальний гаразд на міцність. На кожну дію знаходиться протидія. Кібернетика захищає особистість або ж руйнує її?

Схвалені експерименти над психологічною свідомістю перетворює наше життя на випробування. Не виключено, що нас під'єднали до тривалої симуляції. Тільки от свідомість паралізовано. Ми не можемо нею управляти так, як хочемо. Заручники власної голови. Сила думки не допоможе, якщо Вони не вирішать, що це буде Їм вигідно. Чим більше ти бунтуєш і суперечиш, здавалося б, природним речам, тим сильніше жалить совість. Нейронні зв'язки впадають у безумство, і ти змінюєш правильну точку зору на необхідну, чужу.

Ми постійно чекаємо на якусь катастрофу, і коли вона відбувається, ми не знаємо, що робити і як її вирішити. Тоді пробуджується байдужість, а з нею і лінь. Перебуваючи в комфорті, що перетворює нас на штучне існування, ти просто втрачаєш зв'язок з особистими прагненнями.

Ми не вміємо боротися навіть із власними фобіями, і варто обвалити комусь небеса, як ми заблагаємо швидкої смерті. Бути бранцем нав'язаної реальності — значить, слідувати її правилам. Крізь пелену забобонів не можемо розгледіти нічого далі власного носа. Бачиш, що не так, то виправ це не так. Так, світ може змінити навіть одна людина. Тільки б це був не я, правда?

Магістрантка 2-М курсу Ольга Федорчук

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper