Технологія сучасного уроку рідної мови

У сучасній навчально-виховній системі все актуальнішим стає технологічний підхід в організації процесу навчання, який активізує ініціативність учнів на уроці, сприяє підвищенню якості їх взаємодії з учителем, стимулює їхні творчі здібності.

Сутність та особливості його впровадження розкрито в пропонованому навчальному посібнику, зміст якого відповідає сучасним тенденціям формування фахової і методичної майстерності учителів-словесників. Розглянуто в ньому і теоретичні засади їх професійної компетентності, технології конструювання уроків рідної мови. Особливо прислужаться студентам і вчителям спроектовані моделі усіх типів аспектних уроків та уроків розвитку зв*язного мовлення, основані на інноваційних методах, прийомах і засобах навчання.

Адресований студентам вищих навчальних закладів. Корисний буде учителям-словесникам, усім, хто цікавиться питаннями сучасної лінгводидактики в середній і вищих школах.

Рецензенти : доктор педагогічних наук, професор О. М. Горошкіна; доктор філологічних наук, професор В. П. Олексенко; доктор педагогічних наук, професор О. М. Семеног.

2011р.

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

FYI

18031, м. Черкаси,

бульвар Шевченка,81,

корпус № 1,ауд. 324

Телефон: 33-44-29

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper