ННІ УФ та СК

ННІ УФ та СК

Урочисте вручення дипломів бакалаврів філологам, учителям української мови, літератури та зарубіжної літератури, журналістам, видавцям, рекламникам і піарникам провели в ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

Магістрантки катедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького, кореспондентки «Суспільне Черкаси» Дар'я Шевченко й Тетяна Недбайло, ініціювали заснування Літньої медійної школи для студентів і старшокласників.

Публічний захист випускних робіт студентів кафедри журналістики, реклами та PR-технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбувся в Черкаській міській раді 19 червня.

У Всесвітній день донора крові фахівці ТОВ ЦСК «Biopharma Plasma» м. Черкаси висловили подяку кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій за вагомий внесок у порятунок життів та плідну співпрацю. 

Студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Ольга Ярмолич (науковий керівник Наталія Ковтун) отримала диплом І ступеня за перемогу в ХІV міжнародному мовно-літературнім конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Викладачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Коваль пройшла дводенний тренінг «Три важливих фактори в практиці успішних медіа: менеджмент, маркетинг, монетизація», який був організований у Львові 8–9 червня 2024 року для викладачів журналістики.

Медіаактивності до Дня журналіста відбулися на Університетській площі 6 червня. Ініціювала захід кафедра журналістики, реклами та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у партнерстві з «Biopharma plasma».

До благодійного проєкту «Творимо музей разом!», розпочатого музеєм рушника Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, нині долучилася кафедра хімії та наноматеріалознавства ННІ природничих та аграрних наук.

Четвер, 06 червня 2024 00:00

Вшанували загиблих журналістів

У День журналіста-2024 у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького вшанували пам’ять медійників, які віддали життя за Україну.

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко привітав медійників із нагоди професійного свята.

Сторінка 1 із 109

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F