Відгуки студентів про ННІ УФСК

«За що я люблю свій інститут ?» Своїми враженнями діляться студенти ННІ УФСК.

Єлизавета Бабенко

(Спеціальність українська мова та література)

У нашому інституті неймовірна атмосфера, привітні викладачі, найцікавіші предмети, найкращі студенти. Надзвичайно сильно вдячна ННІ УФСК за розуміння того, що філологія – дійсно моє, за виховання якостей, необхідних надалі.

 

Володимир Піддубний

(Спеціальність українська мова та література)

Я люблю свій інститут за можливість втілення у життя важливих проектів. Тут ти не тільки здобудеш фахові навички, а й зустрінеш справжніх друзів, відвідаєш цікаві заходи, отримаєш море яскравих емоцій.

 

Дарина Кам'янецька

(Спеціальність українська мова та література)

УФСК – це любов з першої аудиторії, з першої пари та знайомства з першими викладачами. Інститут захоплює своєю щирою атмосферою, відкритістю, сімейним затишком. Наші студенти, неначе велика дружня родина, яка збирається щодень у рідних стінах для спільної великої справи.

 

 

Вікторія Потужня

(Спеціальність українська мова та література)

Рік 2019 кардинально змінив моє життя. Коли постало питання вибору вузу, я без вагань обрала саме Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Два роки навчання у ННІ УФСК подарували знайомство з цікавими людьми, можливість переймати досвід у кращих викладачів, знавців своєї справи. Бажання стати членом студентської ради інституту теж є ще одним кроком на шляху до розкриття цікавих та креативних студентських днів. Ось за що така любов до нашого інституту!

 

Анна Дудченко

(Спеціальність журналістика)

Люблю ННІ УФСК за динамічний ритм життя, справедливих викладачів та здобуті знання. Протягом чотирьох років я спробувала себе на телебаченні, радіо. Інститут допоміг у професійному рості, пошуку нових друзів, розвитку навичок комунікації.

AirBrush 20220509175315

 

Дар'я Бондаренко

(Спеціальність журналістика, реклама та PR у медіагалузі)

Я люблю свій інститут за постійну можливість самовдосконалюватися. Оскільки вивчити все неможливо, викладачі виховують у нас навички логічного мислення. Кожна пара по-своєму унікальна, цікава, а тому неможливо залишиться осторонь.

 

Анна Харченко

(Спеціальність журналістика)

Я люблю свій інститут за шанування етнічних традицій, організовані зустрічі із майстрами своєї справи, підтримку викладачів та інформативні пари. Усі ці умови допомагають мені на шляху до омріяної професії.

 

Артем Новіков

(Спеціальність журналістика, реклама та PR у медіагалузі)

Можу впевнено сказати, я люблю свій інститут. Саме тут почалися мої спроби пера, а вже на сьогодні ділюся власним професійним портфоліо з низкою анімаційних відеороликів. Завдяки майстерності викладачів, представленим технічним можливостям, досвіду, отриманому за кордоном вдалося досягти такого результату. Неможливо не згадати студентів ННІ УФСК та їхню безцінну підтримку. Ці роки назавжди залишаться у пам'яті.

 

Катерина Бондар

(Спеціальність журналістика, видавничий бізнес, редагування та медіадизайн)

ННІ УФСК в серці і в душі. Тут можна знайти себе, навчаючись на будь-якій ОП. Головне – не боятись, шукати, спробувати і отримувати задоволення. Тут є люди, які стануть для тебе підтримкою, мотивацією, а в деяких випадках і сім'єю. Я люблю тебе, ННІ УФСК. Я віддала тобі частинку себе, а ти її прийняв у найтепліші обійми. Я отримала освіту, друзів, університетську сім'ю і оте студентське життя, про яке кажуть «найкращий період в житті», а ти отримав мою любов.

 

 

Фото надали студенти з власного архіву

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F