Понеділок, 20 лютого 2023 00:00

«Ліфт до успіху не працює, використовуйте сходинки», – Галина Мазур

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мотиваційна зустріч студентів-медійників із Галиною Діденко, випускницею кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, менторкою-комунікаційницею Всеукраїнського проєкту «СпівДія заради Дітей» відбулася 20 лютого в ННІ УФСК.

Галина Діденко поділилася досвідом, набутим у сфері журналістики, розповіла про власний шлях до успіху. Під час зустрічі вона наголосила значущості журналістської діяльності для суспільства, водночас мотивувала студентів до навчання.

«Найперше – зрозумійте, чого ви хочете. Якщо вибрати точку, до якої потрібно рухатися, то буде простіше. Для мене мотивацією була стипендія. Я вважаю, що це чудове заохочення - отримувати гроші за те, що ти гарно навчаєшся. Студентові треба зрозуміти, чого саме він прагне: отримувати стипендію, мати знання чи жити без проблем. Якщо немає мотивації вчитися, просто подумайте, як створити собі безтурботне майбутнє. Щоб наприкінці семестру не думати, що вам ще треба щось складати, робіть це поступово», – зазначила Галина Діденко.

Спілкування відбувалося в дружній атмосфері у формі діалогу. Студенти ставили запитання, пов’язані не лише з їхнім фахом, а й із психологією, адже зараз Галина Діденко опановує цю сферу діяльності. Майбутня психологиня наголосила на тому, чому важливо мати мету та які саме кроки потрібно робити, щоб її досягти. Галина Діденко також зосередила увагу на чинниках, які формують особистість майбутнього журналіста. Для цього вона запропонувала вправу для перевірку самооцінки. Виявилося, що більшість недооцінює свої можливості. Щоб зацікавити студентів, гостя запропонувала метод «молотка Джима Керрі». Крім того, фахівчиня порушила тему саморозвитку, зазначивши, що для досягнення успіху потрібно рухатися «крок за кроком, сходами, а не ліфтом».

«Я дуже рада, що в перший навчальний день узяла участь в ефективному мозковому штурмі, бо ми відвідали хороший тренінг від людини, яка має досвід у сфері психології. Мені сподобалося, що Галина Діденко використовувала фахові прийоми, щоб ми розібралися в собі й змогли визначитися в житті», – поділилася враженнями від зустрічі студентка 1-PR курсу Ірина Березенко.

Наприкінці зустрічі Галина Діденко дала особисті рекомендації кожному, хто їх потребував.

«Коли мотивують викладачі, це працює не так ефективно. Натомість випускники завжди переконливіші та спонукають до дій. І подвійного ефекту досягають тоді, коли мотивують випускники, які, крім медійної освіти, опановують ще один фах або сферу діяльності. Мені дуже сподобалося спостерігати, як наша Галина, вправно володіючи інформацією, зуміла її цікаво викладати, залучати студентів, мотивувати їх і зацікавлювати», – зауважила Тетяна Бондаренко, завідувачка кафедри.

Автор: Юлія Шиш, студентка 2-PR курсу
Фото: Інна Молнар, студентка 4-ВБ курсу

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I