Вівторок, 06 червня 2023 00:00

«Перемагаємо словом правди!»: доброчинний забіг до Дня журналіста

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Захід із нагоди професійного свята журналістів відбувся у вівторок у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, 6 червня.

Дистанцію в 5 кілометрів подолали студенти-медійники, випускники-стейкхолдери й викладачі. Крос організувала кафедра журналістики, реклами та PR-технологій. Марафон підтримав перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко. Інформаційний супровід надали «ЗМІ.ck.ua», «Суспільне. Черкаси», «Нова Доба», «Вичерпно».

Учасники стартували на Університетській площі й рухалися через Пагорб Слави та Долину троянд до Оглядового майданчика в Сосновому Бору.

Участь у марафоні можна було взяти за умови донату для ЗСУ. Кошти передали випускниці-волонтерці Вікторії Хамазі.

«Щороку ми проводимо заходи з нагоди Дня журналіста й намагаємося креативити. У війну докладаємо всіх зусиль, щоб наблизити Перемогу. Саме тому стараємося навчатися, гартувати витривалість і, звичайно, донатити», – зазначила завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Тетяна Бондаренко.

Із вітальним словом із нагоди професійного свята до присутніх звернувся перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко. Він зауважив, що кожного року кафедра виявляє оригінальність, знаходить нові способи відсвяткувати, а в умовах війни це ще й доброчинна акція, завдяки якій люди долучаються до допомоги ЗСУ.

Зірковими учасниками забігу стали випускники кафедри Мар'яна Верховцева, Артем Ківак, Артем Новіков й Андрій Вєков.

«Забіг – це класна ініціатива, тому що подібні речі спонукають донатити. Це об'єднує. Було важкувато місцями, але я старалась не зупинятися і продовжувала бігти, тому що це своєрідне випробування на витривалість. Ти мусиш бігти до лінії фінішу, аби досягти поставленої мети", – зазначила випускниця кафедри Мар'яна Верховцева.

Першим фінішував випускник Артем Новіков, другим прибіг студент 1-PR Максим Галаган, третє місце посів студент 3-Ж курсу Олексій Шепель.

«Я насправді закоханий у свою кафедру. Кожен новий флешмоб до Дня журналіста – це щось нове. Я впевнений, що тут стоять майбутні журналісти «BBC», «Радіо Свобода» й «Голосу Америки». І так само як я, вони будуть брати участь у таких змаганнях і дарувати позитивні емоції», – поділився Артем Новіков.

Після нагородження переможців студенти мали змогу поласувати смаколиками, насолодитися краєвидом та зробити світлини в тематичній фотозоні.

«Цей забіг – чудова можливість зробити корисну справу, задонативши на ЗСУ, перевірити свої сили, позмагатися, відчути здоровий дух конкуренції. Це крута взаємодія між студентами, випускниками та викладачами кафедри», – поділився враженнями студент 2-PR курсу Олександр Шевченко.

Автор: студентка 1-Ж курсу Ольга Ярмолич
Фото: студент 1-Ж курсу Родіон Прохоров, студентка 1-PR курсу Ірина Березенко

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F