Середа, 19 лютого 2014 00:00

Брати Капранови презентували студентам «Історію Незалежності України»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У четвер, 21 листопада, в конференц-залі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького за сприяння кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації в рамках семінару – навчання для редакторів регіональних видавництв відбулася презентація нової книги Дмитра та Віталія Капранових «Мальована історія незалежності України».

Ідею створити «Історію незалежності України» братам Капрановим подав син, який саме готувався до ЗНО з історії й запитав: «Батьки, а як це все запам’ятати?» Тоді й спало на думку створити книгу з історії, яка була б доступною та зрозумілою.

Видання створене за «екранним» принципом, де кожна сторінка переповідає нову епоху. «Історія незалежності України» братів Капранових містить мапи, історичні портрети, хронології, однак найбільше тут коміксів, над створенням яких працювало шестеро художників з усієї України. Книга охоплює період від найдавніших часів до 91-го року минулого століття. Обсяг видання – 80 сторінок.

Як пояснили самі брати Капранови, вони хотіли створити дитячу книгу для дорослих. Автори сподіваються, що завдяки своєму виданню гарно історію знатимуть не лише діти, а і їхні батьки.

Книга вийшла простішою, ніж на це сподівалися самі Капранови.

"Ми два роки працювали над джерелами, вигадуючи мальовничі сюжети. Однак кінцевий варіант вийшов значно простішим і яскравішим ніж первинний задум", – розповів Дмитро Капранов.

Водночас брати Капранови не радять шукати в книзі «екстравагантних відкриттів», адже там лише історичні достовірні факти.

Після презентації студенти та викладачі охоче брали у братів Капранових автографи. Натомість останні з ними залюбки фотографувалися.

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F