Неділя, 22 лютого 2015 00:00

Диктант Гідності!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У п’ятницю, 20 лютого, студенти ЧНУ імені Б. Хмельницького вшанували пам’ять героїв Майдану, долучившись до написання Диктанту Гідності. Таку ідею вирішили втілити в життя викладачі Кафедри методики навчання, стилістики і культури української мови. За словами Симоненко Т. В.,  це не просто перевірка знань студентів, це спосіб висловити свою підтримку воїнам, донести шану героям, виразити свою національну свідомість.

Диктант писали в 301 аудиторії 3корпусу. Спробувати власні сили могли студенти будь-якого інституту чи факультету, а також викладачі, декани інститутів та інші працівники нашого університету.

IMG 9288

Неочікувано для організаторів, захід зібрав повну аудиторію людей. Бажаючих приєднатися до написання Диктанту виявилося на стільки багато, що дехто писав на колінах, сидячи просто на сходах. Це підтверджує,  що патріотизм нашої молоді, у такий тяжкий для України час, невпинно зростає. Кожен намагається не втрачати надії на краще майбутнє нашої держави, зробити свій внесок у розвиток національної самосвідомості.

IMG 9290

Це лише не значний крок на підтримку наших Героїв, однак він довів, що небайдужих до долі української мови, літератури, культури, та й до долі всієї України чимало. Усі ми мусимо усвідомити, що все залежить від нас, що ми самі будуємо власне майбутнє.

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F