Четвер, 07 травня 2015 00:00

ННІ УФСК - найкращі!!!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вітаємо усіх студентів ННІ української філології та соціальних комунікацій з днем факультету. Ми - найкращі! Наш інституту уже існує більше 20 років, сьогодні ми святкували черговий його "день народження".

IMG 4715

Захопююча поїздка на природу в Сокирно була незабутньою. Ми показали всім, що вміємо веселитися, а наші викладачі найзавзятіші та найспортивніші.

IMG 4649

Свіже повітря, ароматна каша, запашні сосиски у компанії з університетськими друзями - усе, що потрібно для гарного настрою. Навіть похмуре небо та невеликий дощ не змогли зіпсувати атмосферу свята.

IMG 4670

Усі варили кашу, смажили сосиски, брали участь у веселих стартах, долали перешкоди, співали, танцювали та просто насолоджувалися відпочинком.

IMG 4736

У змаганнях між командами 1, 2, 3, 4, 5-6 курсів, викладачів 1 місце здобули студенти 3 курсу. Кожна команда пройшла 6 конкурсів, після яких найкращими виявилися третьокурсники. За призові місця (1-3) отримали медалі та грамоти. Усі учасники змагань були нагороджені солодкими призами. Ніхто не залишився без подарунку.

IMG 4746

Цей день подарува море яскравих і позитивних емоцій і вражень. Він назавжди залишеться у нашій пам'яті.

IMG 4743

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F