П'ятниця, 30 жовтня 2015 00:00

Макс Кідрук презентував у Черкасах «Бот 2: Гуаякільський парадокс»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
«Книжковий маестро» спільно з буккросинг-клубом «Freebook» 29 жовтня організували зустріч із модним нині  українським прозаїком Максом Кідруком. Автор презентував продовження популярного, уже тричі перевиданого першого українського  технотрилеру "Бот" книгу «Бот 2: Гуаякільський парадокс». 
У минулому кращий програміст компанії «ТТР», Тимур більше не здатний займатися програмуванням. Він намагається забути події п’ятирічної давнини, коли створені ним боти втілилися у плоті й перетворилися на жахливих вбивць. Але він іще не здогадується, що боти вже поширюють нову епідемію агресії у Гуаякілі. Величезна кількість людей потрапляє до психіатричної клініки після скоєння особливо жорстоких злочинів. Усі вони малюють однакові фрактали та повторюють ім’я ТИМУР... І це тільки початок.
Своїми «Ботами» письменник закликає людство не загравати з власною технологічною могутністю, адже у Всесвіті є речі, які ми не знаємо і які краще не знати.
Це п’ятий приїзд Максима Кідрука до нашого міста. Черкасці встигли познайомитися з письменником-мандрівником на презентаціях його книг «Бот», «Твердиня», «Жорстоке небо» та побували на лекції «Творець чи творіння», яку модний нині  український прозаїк прочитав у рамках проекту “Quantum”.

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F