Понеділок, 02 листопада 2015 00:00

Агов, буккросери! Чудова новина! "Freebook" виходить на новий рівень!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Фрібуківці спеціально пройшли тренінг з корпоративного та особистого брендингу, щоб  якомога більше черкасців дізналися про наш неформальний книжковий клуб та переконалися, що читати – це модно.

IMG 6921

Заняття відбулися в два етапи.  Спочатку лайф-коуч, тренер Юлія Кнюпа ділилася новітніми секретами створення та просування бренду. 

Затишна атмосфера НеКафе дозволила продуктивно попрацювати з новою інформацією. Виявляється, секрети вдалого бренду базуються на чотирьох китах: унікальність, актуальність, емоція й довіра. 

"Під час популяризації свого бренду ефективними будуть сторітелінг, відео, інфографіка й мультимедіа. А нудні довгі тексти, меми й котики та позиціонування «все в одному» вже «не працюють»".
IMG 6929
Другий етап тренінгу пройшов в університетській аудиторії. Учасники тренінгу вчилися застосовувати отримані знання на практиці. Цього разу до редакторів-третьокурсників приєдналися голова студради університету, студентка 2-Ж курсу Олена Фесенко  тапредставниця інституту в студраді університету, студентка  2-Р курсуОлександра Дзигал.
Юлія Кнюпа допомогла буккросерам сформувати команду, визначитися із цілями та методами втілення їх у життя. Дотепер клуб функціонував на рівні інституту, але віднині вийде на рівень університету та міста. 
Тож фрібуківці збираються «навчити відпускати книги» не тільки студентів нашого навчального закладу, а й черкасців, яким цікавий цей популярний молодіжний рух. 

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F