Четвер, 05 листопада 2015 00:00

Засідання студради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У четвер, 5 листопада, студентська рада ННІ УФСК вирішувала питання щодо організації свята День студента.

За словами Олени Фесенко, голови студради нашого факультету, є ідея організувати щось подібне до квесту. Обладнати 4 аудиторії поверху під тематичні кімнати, де для студентів будуть проводитись різноманітні конкурси, за перемогу у яких кожен зможе отримати солодкий подарунок. Студенти розділилися на групи, кожна з яких відповідає за одну певну кімнату. Група 3-Р на День студента проводитиме конкурс «Фотосушка». Також запропонували організувати конкурс між студентами всього університету на краще фото «День з життя студента».

На студраді була присутня Людмила Солодка – заступник декана з виховної роботи. Вона запропонувала студентам розвинути структуру сайту інституту, увести посаду секретаря для висвітлення роботи ННІ УФСК, а також, щоб кожен вносив щось своє в розширення інформаційного простору.

"Дирекція інституту оголошує конкурс на кращий рекламний салоган по кожній спеціальності. Матеріали подати слід до 14 листопада, – повідомила Людмила Солодка. – На переможця чекатиме чудовий сюрприз під час сесії".

Що це буде за подарунок Людмила Іванівна не розповіла, залишаючи інтригу до закінчення конкурсу. На студраді вирішили, що свої ідеї можна буде залишити у скриньці, яка спеціально для цього буде поставлена на поверсі інституту або ж в деканаті. Деталі конкурсу будуть надруковані в оголошенні, яке повісять на дошці напроти розкладу.

Людмила Солодка розповіла про активну роботу студентів над проектом «Freebook». Заснований у 2010, нещодавно він знову відновив свою діяльність. Студенти 1-Р та 3-Р курсу з новими силами продовжують, започатковану ще 5 років тому традицію. Людмила Іванівна розповіла, що полички з книгами, аналогічні до полиці в 321 аудиторій ННІ УФСК, будуть розміщуватися у «Сдуткафе», «НеКафе» та «Fika». Вона сподівається, що їх діяльність приверне увагу сучасної молоді.

Інститут, який цінує твою унікальність!

Відео

Соціальні мережі

F Y I F