Рівно сто сімдесят п’ять днів тому життя кожного українця змінилося назавжди через повномасштабне вторгнення росії в Україну. На 75-ий день війни у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького започаткували соціально-психологічний проєкт.
Розповіддю про героїчне служіння Україні й загибель нашого студента Олександра Коцуконя розпочали навчання зі студентами-журналістами викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій.
Студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Надія Паніван виборола право для стажування у «Воєнному Хабі медіамобільності» від Фундації «Суспільність».
59 бакалаврів навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій отримали дипломи про здобуття вищої освіти: майбутні вчителі, філологи, журналісти, видавці, рекламники і піарники. Урочистий захід проведено в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 30 червня.
Оксана Іванченко поділилась «UA: Українське радіо. Рось» про курси з української мови, які започаткували викладачі навчально-наукового інститутуту української філології та соціальних комунікацій. Основна мета проєкту: поліпшити знання державної мови.
Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка запрошує взяти участь у Міжнародному науково-мистецькому форумі "Музи не мовчать!", який відбувається онлайн 20.06-25.06.2022.
Діана Просяник, студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика», виборола право для стажування у «Воєнному Хабі медіамобільності». Таке практичне навчання триватиме 15 днів і буде організоване в провідних редакціях Києва. Мета стажування – опанувати навички роботи універсального журналіста в час війни.
День журналіста цьогоріч буде не таким, як завжди. Та й ми з вами вже не будемо такими, як колись. У ці складні часи важливо не забувати свою професійну сутність та не загубити її у вирі емоцій. У наше фахове свято нагадаємо, чим для кожного з нас є журналістика.
Викладачі навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій організували проєкт для підвищення рівня української мови. Програму розробили для внутрішньо переміщених учасників освітнього процесу.
ІХ Міжнародна наукова конференція "Лінгвалізація світу" відбувалась 19-20 травня 2022 року. До неї долучилось більш ніж 190 учасників із Польщі, Чехії, Угорщини, Хорватії, Литви, Азербайджану та різних регіонів України: Києва, Черкас, Умані, Полтави, Вінниці, Острога, Рівного, Луцька, Чернівців, Львова, Ужгорода, Мукачева, Берегового, Хмельницького, Кропивницького, Херсона, Запоріжжя, Дніпра, Житомира, Ізмаїла, Харкова, Сум, Чернігова, Ірпеня, Луганська, Старобільська й Полтави.